1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

IPHONE BACKUP !!?

Tema tek 'Telefona të mençur dhe Tabletë PC' e hapur nga Ardian Babloki, 5 Prill 2020.

 1. Ardian Babloki

  Ardian Babloki Anëtar

  Postimet:
  12
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Kam pasur 3 iphone edhe secilin e kom bo backup po te ki i fundit e kom full mu ka mush storage 5g edhe spo muj me bo backup ku shumicen e vendit e kom te zant prej atyre tjerav iphone , shumicen e kom me foto edhe i kom fshi shumicen prej tyre po slirohet vend si tja bej?
   

Shpërndaje faqen

Loading...