1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Iphone 8 plus

Tema tek 'Telefona të mençur dhe Tabletë PC' e hapur nga Ardian Ardian, 10 Qershor 2020.

 1. Ardian Ardian

  Ardian Ardian Anëtar Fillestar

  Postimet:
  90
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  18
  Pershendetje deshta te pyes a esht normale se kur boj foto me telefon IPHONE 8 PLUS , kamera nxehet por dhe pjesa anesh nga kamera ndersa pjesa tjeter aspak , edhe kur luj lojra e njejta me ndodh vetem nga pjesa nga kamera me nxehet kurse ana tjeter jo , a esht normale kjo , flm paraprakisht :)
   
 2. Xhimi Prishtine

  Xhimi Prishtine Anëtar Aktiv

  Postimet:
  119
  Pëlqimet:
  41
  Pikë nga trofetë:
  38
  Ne kte kohe eshte normale
   
  Ardian Ardian pëlqen postimin.
 3. Ardian Ardian

  Ardian Ardian Anëtar Fillestar

  Postimet:
  90
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  18
  FLM I NDERUAR (Y)
   

Shpërndaje faqen

Loading...