1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

IPHONE 8 PLUS - IPHONE X

Tema tek 'Telefona të mençur dhe Tabletë PC' e hapur nga Ardian Ardian, 17 Korrik 2020.

 1. Ardian Ardian

  Ardian Ardian Anëtar Fillestar

  Postimet:
  77
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  8
  Cilin ma sugjeroni pasi cmimet sillen rreth 100 euro me shtrejt , a ja vlen me dhan Iphone 8 Plus dhe 100 euro per me marr Iphone X. FLM
   
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,302
  Pëlqimet:
  780
  Pikë nga trofetë:
  343
  Kjo varet nga gjendja e telefonit, se me sa kuptova nuk qenka i ri. Dhe nga gustoja jote.
   
 3. Ardian Ardian

  Ardian Ardian Anëtar Fillestar

  Postimet:
  77
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  8
  Te perdorur jan edhe 8 plus poashtu edhe X
   

Shpërndaje faqen

Loading...