1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Iphone 7 ios 15

Tema tek 'iOS' e hapur nga Zeshkani200, 12 Korrik 2022.

 1. Zeshkani200

  Zeshkani200 Anëtar i Njohur

  Postimet:
  520
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  48
  E kam. Nje iphone 7 dhe kur me thirr dikush heren e par ja qet qe. Eshte nxan kur me. Thirr per dyten her eshte ne rregull. Ku qendron problem e kam ban reset apet njejt
   
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  3,337
  Pëlqimet:
  1,213
  Pikë nga trofetë:
  343
  E bene per cdo numer?
   
 3. Zeshkani200

  Zeshkani200 Anëtar i Njohur

  Postimet:
  520
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  48
  Po te gjith numrat njesoj heren e par e qet nxan kur thirr dyten. Her. Eshte normal

  Mu kur me. Thirret dikush heren e par e qet nxan dyte. Ben te gjith nr kush me kontakton
   
  Last edited by a moderator: 13 Korrik 2022
 4. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  3,337
  Pëlqimet:
  1,213
  Pikë nga trofetë:
  343
  Kontrollo njehere opsionin do not disturb se mos e ke aktive
   
 5. Zeshkani200

  Zeshkani200 Anëtar i Njohur

  Postimet:
  520
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  48
  Ku e ka
   
 6. miraxh

  miraxh Anëtar i Njohur

  Postimet:
  965
  Pëlqimet:
  254
  Pikë nga trofetë:
  93
  tek settings :v
   
  Poshnjari pëlqen postimin.
 7. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  3,337
  Pëlqimet:
  1,213
  Pikë nga trofetë:
  343
  Tek settings pastaj Focus
   
  miraxh pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...