1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje iphone 7 icloud zhbllokim e paguaj

Tema tek 'iOS' e hapur nga Alkeo, 7 Shtator 2017.

 1. Alkeo

  Alkeo Anëtar Fillestar

  Postimet:
  89
  Pëlqimet:
  17
  Pikë nga trofetë:
  8
  Pershendetje kush di te zhbllokoje icloud ne iphone 7 te me konktktoje ne PM [e paguaj]
   
 2. Albozr

  Albozr Anëtar i Njohur

  Postimet:
  659
  Pëlqimet:
  67
  Pikë nga trofetë:
  58
  eke formatizu ?
   
 3. Alkeo

  Alkeo Anëtar Fillestar

  Postimet:
  89
  Pëlqimet:
  17
  Pikë nga trofetë:
  8
  po mbreme i bera hard reset
   

Shpërndaje faqen

Loading...