1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

IPHONE 6 SIM CARD

Tema tek 'iOS' e hapur nga Platon OG, 16 Shtator 2017.

 1. Platon OG

  Platon OG Anëtar Aktiv

  Postimet:
  119
  Pëlqimet:
  15
  Pikë nga trofetë:
  43
  Pershendetje e kom marr ni iphone 6 prej usa po problemi osht se osht i bllokum per sim card (kartel) qysh muj me gjblloku ?
   

Shpërndaje faqen

Loading...