1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Iphone 6 mp3 shkarkim

Tema tek 'iOS' e hapur nga Omerr, 29 Korrik 2018.

 1. Omerr

  Omerr Anëtar i Njohur

  Postimet:
  677
  Pëlqimet:
  286
  Pikë nga trofetë:
  108
  Pershendetje antar

  Din ndokush si te downladoj mp3 nga YT ne iphone 6 ..
  Kam kerkuar po skam mund te gjej ..
  Me duhen per video backround ..


  Mir mbetshi
   
 2. Blerim R.

  Blerim R. Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  7,256
  Pëlqimet:
  1,266
  Pikë nga trofetë:
  358
  Besoj, zgjedhja me e mire eshte permes programit AirMore
   

Shpërndaje faqen

Loading...