1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Iphone 5s

Tema tek 'iOS' e hapur nga beni20, 5 Tetor 2015.

 1. beni20

  beni20 Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,616
  Pëlqimet:
  52
  Pikë nga trofetë:
  78
  problem me iphone 5 po shkon deri ne 70% per qin edhe po e qet error 47 nuk po muna me ban fllesh
   
  Last edited: 8 Tetor 2015

Shpërndaje faqen

Loading...