1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje iPhone 5 (iCloud)

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga arditkrasniqi, 14 Nëntor 2016.

 1. arditkrasniqi

  arditkrasniqi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  207
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  18
  Pershendetje djem,

  kam 1 pyetje
  sa kushton Hjekja e iCloud te iphone 5 eshte i pa lajmrun
  dmth thjesht ma kan pru prej zvicrre ama icloud ka ja ka harru Email pra hiq nuk ja din .

  thjesht po du me dit sa jane qmimet per ne Prishtine?
   
 2. arditkrasniqi

  arditkrasniqi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  207
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  18
 3. arditkrasniqi

  arditkrasniqi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  207
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  18
  asnje pergjigje ?
   
 4. potatolord

  potatolord Anëtar Fillestar

  Postimet:
  72
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  8
  iPhone 5 nuk eshte shume e veshtire per t'u hequr iCloud.
   
 5. immortal.boy

  immortal.boy Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,732
  Pëlqimet:
  305
  Pikë nga trofetë:
  213
  mund tna tregosh menyren sesi meqenese nuk eshte e veshtir.
   

Shpërndaje faqen

Loading...