1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Iphone 4s Viber ska za

Tema tek 'Telefona të mençur dhe Tabletë PC' e hapur nga Rafet Maxhuni, 3 Maj 2020.

 1. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  753
  Pëlqimet:
  59
  Pikë nga trofetë:
  58
  Pse nuk po kam za ne viber ose ka teper pak kur po thirr dikush me viber
   
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,902
  Pëlqimet:
  1,039
  Pikë nga trofetë:
  343
  Vetem me viber e nxjerr kete problem? Shiko te instalosh versionin e fundit te viber megjithese nuk e di ne ka me suport per modelet 4
   
 3. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  753
  Pëlqimet:
  59
  Pikë nga trofetë:
  58
  4s edhe me viber sdi qysh mundesh versionet e tjera per pos qajo qe eshte ne app store
   
 4. kastiot

  kastiot Anëtar Aktiv

  Postimet:
  109
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  28
  P
  Po fol nwatsaap
   
 5. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  753
  Pëlqimet:
  59
  Pikë nga trofetë:
  58
  po mir e ki ama pse me viber ska za se un e di watsaap po seshte telefoni ndor timin po eshte person i vjeter
   
 6. Jisan

  Jisan Anëtar Aktiv

  Postimet:
  116
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  28
  veq viber apo edhe n app tjera?
   
 7. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  753
  Pëlqimet:
  59
  Pikë nga trofetë:
  58
  veq ne viber
   

Shpërndaje faqen

Loading...