1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

iphone 4

Tema tek 'iOS' e hapur nga adnan73, 7 Shtator 2015.

 1. adnan73

  adnan73 Anëtar i Njohur

  Postimet:
  505
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  48
  qysh muj me i kopjue numrat prej telefonit ne sim kartel ne iphone 4 per me dasht me ja bo reset factory mos mem hup numrat
   
 2. shpetim123

  shpetim123 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  311
  Pëlqimet:
  32
  Pikë nga trofetë:
  53
  ska mundesi
   
 3. shpetim123

  shpetim123 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  311
  Pëlqimet:
  32
  Pikë nga trofetë:
  53
  veq nese i ki ne sim card mundesh mi rujt ndryshe jo Iphone qat mundesi e ka
   
 4. ArditS

  ArditS Anëtar i Njohur

  Postimet:
  868
  Pëlqimet:
  599
  Pikë nga trofetë:
  263
  Mundesh more, e mer iTunesin me qat itunes ja bon backup telefonit, edhe mas do kohe masi ta formatizon mas resetit ja bon restore te dhenave dheu kry :) po mundesh edhe permes telefonit hiq pe qit nekompjuter permes icloudit.
   
 5. LTH05

  LTH05 Anëtar i Njohur

  Postimet:
  714
  Pëlqimet:
  89
  Pikë nga trofetë:
  48
  mundesh edhe me i transferu numrat e telefonit ne nje Email pastaj i ke te rujtne pasi tja bon reset mundesh me i kthy prej asaj i emaile ( siq e tha Ardits).

  met mira
   
 6. ArditS

  ArditS Anëtar i Njohur

  Postimet:
  868
  Pëlqimet:
  599
  Pikë nga trofetë:
  263
  Pse nuk e perdore ate trurin tend qe te kerkosh pak ne google, apo me mire ne YouTube? Pse duhet qe ne cdo gje te bejme per ty?
   
  Bb. pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...