1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

iphone 4 viber install ndihm

Tema tek 'iOS' e hapur nga Fidannnn, 23 Shkurt 2018.

 1. Fidannnn

  Fidannnn Anëtar

  Postimet:
  28
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  qysh me instalu viber ne iphone 4 spo di po ma lyp versionin 8.0 ios qysh mujm me instalu
   
 2. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,715
  Pëlqimet:
  1,192
  Pikë nga trofetë:
  243
 3. lynx

  lynx Anëtar Aktiv

  Postimet:
  196
  Pëlqimet:
  58
  Pikë nga trofetë:
  38
  Perdor nje apple id tvjeter qe e ka pas te instalum ma heret viberin (versionin e vjeter) ose nese e ben jailbreak edhe ket mundsi e ki.
   

Shpërndaje faqen

Loading...