1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

iphone 4 sms

Tema tek 'iOS' e hapur nga beni20, 1 Korrik 2015.

 1. beni20

  beni20 Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,616
  Pëlqimet:
  52
  Pikë nga trofetë:
  78
  kam nje problem me iphone 4 nuk muna me dergu sms kam numer te ipkos i kam thirr ne qender te ipkos po me kan than qe ktu eshte ne rregull
   
 2. as1zo

  as1zo Anëtar Aktiv

  Postimet:
  215
  Pëlqimet:
  37
  Pikë nga trofetë:
  28
  a mundesh me e pershkru me mire problemin , apo te futesh nje screenshot pasi ne google gjeta shume probleme gjat dergimit te sms por nuk po di cilen me ta sygjeru
  keshtu nese mundesh nje screenshot kur e prek send , qka te qet
   
 3. beni20

  beni20 Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,616
  Pëlqimet:
  52
  Pikë nga trofetë:
  78
  kurgju deri 90 gati shkon e qet tral again
   

Shpërndaje faqen

Loading...