1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Iphone 4 i vjedhur i nje shokit

Tema tek 'iOS' e hapur nga Omerr, 23 Shkurt 2016.

 1. Omerr

  Omerr Anëtar i Njohur

  Postimet:
  693
  Pëlqimet:
  286
  Pikë nga trofetë:
  108
  Dje mbrema i eshte humbur telefoni 1 shokit tim Urgjentisht kerkoj ndihm.nga antaret e IT ndonje sygjerim ndonje gje qe ti ndihmojme sadopak !
   
 2. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,067
  Pëlqimet:
  1,442
  Pikë nga trofetë:
  243

Shpërndaje faqen

Loading...