1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

iphone 4 contac

Tema tek 'iOS' e hapur nga adnan73, 9 Shtator 2015.

 1. adnan73

  adnan73 Anëtar i Njohur

  Postimet:
  505
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  48
  ju lutna bre qysh muj me i rujt veq numrat apo me i kopju ne pc po du em e formatizu
   
 2. adnan73

  adnan73 Anëtar i Njohur

  Postimet:
  505
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  48
  po du me e formatizu ose me ja bo restore me arsyen se kur po du em shkarku diqka me shkon kadale shu bile teper me ka bo mir miro tash spo di pse bile bile do programe spo do ,e ii mar hiq po ma kthen done retry ashtu diqka
  po shkrun kehtu diqka
  unable to dowenload app ne ket rast jan tu u nubdu me mar google chrome
  chrome web browser by google
  could not be installed at this time
  done retry
   
 3. pumma

  pumma Anëtar i Njohur

  Postimet:
  588
  Pëlqimet:
  47
  Pikë nga trofetë:
  58
  pershendetje, ne qofse e ke te Aktivizuar Icloud ateher numrat te ruhen automatikisht ne Icloud Backup :)
   
 4. adnan73

  adnan73 Anëtar i Njohur

  Postimet:
  505
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  48
  jo icloud nuk e kam te aktivizum
   
 5. adnan73

  adnan73 Anëtar i Njohur

  Postimet:
  505
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  48
  ama po du veq numrat me i rujt fotot e gjana tjkera aplikacione te gjitha let pastrohen ( fshihen ) sse o ka mi shkarkon programet shum ngadal besa do edhe spo do her pas here po ma qet qeto qe e ceka me lart
   
 6. edy007

  edy007 Anëtari i muajit IV

  Postimet:
  1,884
  Pëlqimet:
  179
  Pikë nga trofetë:
  108
  Pershendetje,

  Vepro si ne kete video dhe besoj qe do te kryesh pune:  Me te mira...
   

Shpërndaje faqen

Loading...