1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

iphone 3gs

Tema tek 'iOS' e hapur nga rrebelunikkatil, 5 Tetor 2015.

 1. rrebelunikkatil

  rrebelunikkatil Anëtar Fillestar

  Postimet:
  76
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  23
  qysh muj me ba reset all dmth me ja fshi tanat senet e kom provu disa her po ka te instalune cydin edhe kur ja baj erase all data e qet po shlyhen po tani rrin veq ni rreth ty u sjell qysh muj me ja ba nese ka mundsi mem ndihmu dikush
   
 2. ArditS

  ArditS Anëtar i Njohur

  Postimet:
  868
  Pëlqimet:
  599
  Pikë nga trofetë:
  263
  Kjo ndodh qe per shkak te extension te cydia telefoni te mos resetohet, per nje resetim normal duhet ta besh me iTunes me pc... perndryshe do te presesh me ore te tera dhe ne fund as nuk do resetohet.
   

Shpërndaje faqen

Loading...