1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Problem i Zgjidhur Iphone 12 origjinal

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Zeshkani200, 13 Janar 2022.

 1. Zeshkani200

  Zeshkani200 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  438
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  28
  Qysh me. Dallu nje iphone 12 a eshte Amerikan a Europina a ka naj program. A dallohet normal
   
 2. Best Answer:
  Post #4 by Poshnjari, 14 Janar 2022
 3. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,209
  Pëlqimet:
  1,567
  Pikë nga trofetë:
  243
  Code:
  https://support.apple.com/en-us/HT201296
  https://pakwired.com/how-to-identify-your-iphone-model-and-its-country-of-origin/
  https://www.smartwebsolutions.org/blog/how-to-check-iphone-is-original-or-fake/
  
   
 4. Zeshkani200

  Zeshkani200 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  438
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  28
  Faliminderit shum I nderuar
   
 5. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  3,140
  Pëlqimet:
  1,123
  Pikë nga trofetë:
  343
  Best Answer
  Te gjithe ne kine prodhohen mos e vrit mendjen..
   
 6. Zeshkani200

  Zeshkani200 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  438
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  28
  jo jo amerika prodhon edhe ka shum te dores se dyt
   

Shpërndaje faqen

Loading...