1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

IPhone 11 Pro. Max

Tema tek 'iOS' e hapur nga Zeshkani200, 6 Shkurt 2022.

 1. Zeshkani200

  Zeshkani200 Anëtar i Njohur

  Postimet:
  516
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  48
  A ka njohuri dikush qita iPhone 11 Pro max 11 a bajn hiq edhe dami
  Europina
  Amerikan
  Global
  Cilli eshte ma I miri edhe dallimi
   
 2. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,438
  Pëlqimet:
  1,782
  Pikë nga trofetë:
  243
  Identify your iPhone model
  Code:
  https://support.apple.com/en-us/HT201296
  Find the model number of your iPhone, iPad, or iPod touch
  Code:
  https://support.apple.com/en-us/HT208200
  5G and LTE. Find the iPhone that’s right for your country or region.
  Code:
  https://www.apple.com/iphone/cellular/
  Wireless carrier support and features for iPhone in the United States and Canada
  Code:
  https://support.apple.com/en-us/HT204039
   
 3. Zeshkani200

  Zeshkani200 Anëtar i Njohur

  Postimet:
  516
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  48
  Spo I kuptoj shum. Gjith se. Si faliminderit veq deshta me. Dit Cilli eshte ma. Origjinal
   
 4. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,438
  Pëlqimet:
  1,782
  Pikë nga trofetë:
  243

Shpërndaje faqen

Loading...