1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

iPhone është multifunksional, së shpejti mund të zëvendësojë patentën!

Tema tek 'iOS' e hapur nga beni20, 21 Mars 2018.

 1. BlackEagle

  BlackEagle Anëtar Aktiv

  Postimet:
  421
  Pëlqimet:
  143
  Pikë nga trofetë:
  43
  ti perseri me fjalor te pakuptimt un e ti dallojn ne numrin e posteve po qka eshte dallimi i vertete eshte ne foto,foto kam servera ti ke nje tastier te prisht.ky tregon realitetin:tearsofjoy:
   
  Poshnjari pëlqen postimin.
 2. beni20

  beni20 Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,615
  Pëlqimet:
  52
  Pikë nga trofetë:
  78
  po ti po doket qe nuk ke lidhje me teknologji lajmet dhe mesimet dalloj edhe te kisha keshillu me msu naj sen ma shum se amater po dokesh
   
 3. BlackEagle

  BlackEagle Anëtar Aktiv

  Postimet:
  421
  Pëlqimet:
  143
  Pikë nga trofetë:
  43
  shko ndreqe tastieren edhe kryet ma mir bon:D
   
 4. beni20

  beni20 Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,615
  Pëlqimet:
  52
  Pikë nga trofetë:
  78
  une shum mir jam nuk merrna me pun te huja
   
 5. BlackEagle

  BlackEagle Anëtar Aktiv

  Postimet:
  421
  Pëlqimet:
  143
  Pikë nga trofetë:
  43
  [​IMG]
  [​IMG]
   

Shpërndaje faqen

Loading...