1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Iphon 7 kam harru passin

Tema tek 'Telefona të mençur dhe Tabletë PC' e hapur nga Lavdim007, 12 Mars 2020.

 1. Lavdim007

  Lavdim007 Anëtar

  Postimet:
  40
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  6
  Faleminderit e kam rregullu deri ne gjys rruge jam mbetur.
  Kodin e verifilimit me mesazh nuk pom vjen a vanon a si, a mundesh mem tregu
   
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,901
  Pëlqimet:
  1,039
  Pikë nga trofetë:
  343
  Nese eshte email i sakt maksimumi pune sekondash. Por ndonjehere edhe vonon. Prit nja 5 minuta me 10 po nuk erdhi kerkoje përsëri.
   

Shpërndaje faqen

Loading...