1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Investime në Start Up

Tema tek 'Njoftimet, Komentet dhe Sugjerimet në itShqip' e hapur nga selim canar, 19 Maj 2019.

 1. selim canar

  selim canar Anëtar Aktiv

  Postimet:
  126
  Pëlqimet:
  15
  Pikë nga trofetë:
  18
  Sot kërkesa për teknologji sajte ide janë të shumta .
  Në Shqipëri 1 kompani të vlerëson pak në krahasim me jashtë shtetit

  Duhet. Të mbash mbi 10 kompani per nje rroge normale nëse jeton në një vend ku ke shume kompani.

  Start Up-i eshte bërë një traditë tashmë për një marrëdhënie drejt për drejtë me investitor ideues si dhe ata që kërkojnë të ndihen më punen dhe arritjet e tyre .

  Nëse dikush ka sadopak te ardhura dhe ka ndërtuar një portofol për veten e tij duke ndetuar sajte le ti ti aplik ato jashtë vendit dhe ti ti sjel Shqipërisë të të ardhura dhe jo të jetojë një vend të huaj.Patriotizmi është e dyta pas predikimit të fesë
   

Shpërndaje faqen

Loading...