1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Investim ne bitcoin mining

Tema tek 'Bitcoin' e hapur nga Tego, 15 Nëntor 2017.

 1. Tego

  Tego Anëtar

  Postimet:
  23
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Pershendetje deshiroj te investoj deri ne 30k euro ne blerjen e paisjeve per mining te bitcoin do te ju falenderoja nese me jepni ndonje mendim se a ja vlen dhe qfar paisje me sygjeroni
   
 2. phoenix

  phoenix Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,327
  Pëlqimet:
  528
  Pikë nga trofetë:
  243
  Antminer s9
   
  fatjoncano pëlqen postimin.
 3. Tego

  Tego Anëtar

  Postimet:
  23
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  A eshte me profitabile mining i bitcoin apo etherum pasi qe po u mirrshe me keto sene faleminderit
   
 4. phoenix

  phoenix Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,327
  Pëlqimet:
  528
  Pikë nga trofetë:
  243
  Bitcoin per momentin osht me profitabile
   
  Tego pëlqen postimin.
 5. Tego

  Tego Anëtar

  Postimet:
  23
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Shume faleminderit :)
   
 6. sp0X.

  sp0X. Anëtar i Njohur

  Postimet:
  749
  Pëlqimet:
  47
  Pikë nga trofetë:
  48
  Per momentin te dyjat jan profitabile edhe bitcoin edhe etherium, mirepo te kisha preferu qe me te dyjat me u merr mirepo sendin kryesore duhet ta kesh parasysh rrymen pasi ka harxhime me rrym dhe poashtu me mirmbajtje nuk ke ndonje serviser me kete fjal nuk po te ftofi nga kjo pasi shum shqiptar jan duke u mor me keto si bitcoin edhe etherium, mirepo kohen e fundit me se shumti mirren me etherium.Sipas teje qe don me investu deri ne 30k te kisha preferu dyjat me i nda dhe do kesh fitime me shum.
   
  ahmet123 pëlqen postimin.
 7. Mike

  Mike Anëtar Aktiv

  Postimet:
  103
  Pëlqimet:
  37
  Pikë nga trofetë:
  38
  Zoti i ndihmofte gjithe atyre qe kan tash mo D3 deshtime total humbje parash shih prej deshtimit meso pak mos n'gut me ide Etherium ndoshta pak me i sigurte ne mining se Bitcoin mendimi jem eh.
  Per L3 eshte per momentin 370$ profit per muje tash mendo vet edhe qitja lapcin suksese.
   
 8. Edon123

  Edon123 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  222
  Pëlqimet:
  34
  Pikë nga trofetë:
  53
  me antminer S9 ja vlen me u marre
   
 9. Mentorgh

  Mentorgh Anëtar Aktiv

  Postimet:
  179
  Pëlqimet:
  66
  Pikë nga trofetë:
  38
  Investo keto 30 000€ ne monedhen Bitcoin dhe flasim pas 1,2,3 muajsh sa do te kesh fitim Netto.
  Mining nuk te kisha preferu, as etherum as bitcoin, blej Bitcoin direkt.
   
  Vaalmir1 dhe DarKr0x pëlqejnë postimin.
 10. Alkeo

  Alkeo Anëtar Aktiv

  Postimet:
  366
  Pëlqimet:
  104
  Pikë nga trofetë:
  53
  MOS THUAJ ASHTU SE ASGJE NUK ESHT E SIGURT MOS VALLE KUR TE ZGJOHESH NESER NE MEGJES:D VLERA E BITCOINIT MUND TE KET SHKUAR NGA 16K NE 6K ;):cool:
   
  Artin J. pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...