1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje internet i reduktuar

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga ervisii, 7 Nëntor 2019.

 1. ervisii

  ervisii Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  si te lundroj me internet full speed ne internet te reduktuar ?
   

Shpërndaje faqen

Loading...