1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Internet dixhital

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Flori.007, 2 Shtator 2023.

 1. Flori.007

  Flori.007 Anëtar

  Postimet:
  42
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  8
  Pershendetje grupi
  A ka kush ide te me ndihmoj cili eshte webi me i mire per te bler internet virtualisht e te paguajm me crypto ???
   
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  3,331
  Pëlqimet:
  1,212
  Pikë nga trofetë:
  343
  Mund të jesh pak më i qartë?!
   
 3. Flori.007

  Flori.007 Anëtar

  Postimet:
  42
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  8
  Po ke drejt nuk e kam formulu sakt . Doja te pyesja per opsionin esim . A ka ndonje web qe e ofron si sherbim me pages crypto edhe me shume se 30 dit ?
   
 4. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  3,331
  Pëlqimet:
  1,212
  Pikë nga trofetë:
  343
  Kam parë që japin deri në 90 ditë. Por janë shtrenjtë. Nuk mendoj se ja vlen.
   

Shpërndaje faqen

Loading...