1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Instant Articles Pagesaa

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga Agon Krasniqi, 11 Janar 2018.

 1. Agon Krasniqi

  Agon Krasniqi Anëtar

  Postimet:
  5
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  Pershendetje djem pagesat e instant articles kur dalin ???
   
 2. Da Dimy

  Da Dimy Anëtar Aktiv

  Postimet:
  222
  Pëlqimet:
  38
  Pikë nga trofetë:
  38
  Përshëndetje, prej datës 5-8 të dalin në pritje [ Pending ], tani prej 15-18 të bëhet pagesa [ Paid ]. Dmth kështu, kur të bëhen Pending me 5 të bëhen me 15 Paid. Kur të bëhen me 8 Pending të bëhen me 18 Paid, shëndet.
   
  Atdhe Mujaj pëlqen postimin.
 3. Atdhe Mujaj

  Atdhe Mujaj Anëtar Fillestar

  Postimet:
  80
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  8
  A eshte e vertete qe duhet me pas gjithsesi llogarine bankare me valute $ (dollar)
   
 4. Da Dimy

  Da Dimy Anëtar Aktiv

  Postimet:
  222
  Pëlqimet:
  38
  Pikë nga trofetë:
  38
  Me sa kam ndëgjuar funksionon edhe raiffaisen bank, @FitimKurteshi ky mundet të të jap përgjigje të saktë.
   
  FitimKurteshi pëlqen postimin.
 5. FitimKurteshi

  FitimKurteshi Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,111
  Pëlqimet:
  145
  Pikë nga trofetë:
  183
  Te bon edhe me € pa problem un me € e kom raiffezen bank Kosova
   
  Atdhe Mujaj pëlqen postimin.
 6. Agon Krasniqi

  Agon Krasniqi Anëtar

  Postimet:
  5
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  po paret ne bank kur dalin tashme parat i kam pending
   
 7. Pjeter.B

  Pjeter.B Anëtar Aktiv

  Postimet:
  331
  Pëlqimet:
  248
  Pikë nga trofetë:
  53
   

Shpërndaje faqen

Loading...