1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Problem i Zgjidhur Instant Articles nuk me shfaqen postimet

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga kushtrim94, 2 Tetor 2017.

 1. kushtrim94

  kushtrim94 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  55
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  8
  Pershendetje djem m`duhet ndihm,jom tu dasht me apliku per instant articles,e kom kry krejt konfigurimin i kom bo 5 poste po nuk pom shfaqen ne production articles a ka mundesi dikush mem ndihmu

  http://bazaarcity.com/index.php/feed/instant-articles
  nrregull osht gjethqka i kom kriju 5 poste
   
 2. Best Answer:
  Post #5 by Albozr, 4 Tetor 2017
 3. Albozr

  Albozr Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,244
  Pëlqimet:
  234
  Pikë nga trofetë:
  93
  se pari shiko ae ke te lidhur instantin me web ae ke instalu pluginsin web sepse per bartjen e posteve duhet te kete lidhur me id te faqes
   
  kushtrim94 pëlqen postimin.
 4. kushtrim94

  kushtrim94 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  55
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  8
  krejt me plug-in me id page me krejt jon n`rregull veq qe nuk po i bart postet
   
 5. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,309
  Pëlqimet:
  783
  Pikë nga trofetë:
  343
  Edhe unë me sa shikojë kam të njejtin problem. Kam të instaluar plugins që sugjeron facebook por kam parë që ka shumë vlerësime negative, mos ka ndonjë pluguns më të mirë për wp?
   
  kushtrim94 pëlqen postimin.
 6. Albozr

  Albozr Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,244
  Pëlqimet:
  234
  Pikë nga trofetë:
  93
  Best Answer
  dergoma ni foto te pluginsit ne wordpress ?
   
  kushtrim94 pëlqen postimin.
 7. kushtrim94

  kushtrim94 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  55
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  8
  E rregullova vlla flm shum problemi osht kon te page ID shum flm @Albozr
   
  Albozr pëlqen postimin.
 8. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,309
  Pëlqimet:
  783
  Pikë nga trofetë:
  343
 9. Albozr

  Albozr Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,244
  Pëlqimet:
  234
  Pikë nga trofetë:
  93
 10. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,309
  Pëlqimet:
  783
  Pikë nga trofetë:
  343
  Por nuk po shikoj të shfaqen reklamat. Dhe as nuk shikoj ndonjë analitik se sa herë janë shfaqur.
   
 11. Albozr

  Albozr Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,244
  Pëlqimet:
  234
  Pikë nga trofetë:
  93
  dergo teamviewer ne pm ta rregulloj
   
 12. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,309
  Pëlqimet:
  783
  Pikë nga trofetë:
  343
  Jam nga telefoni dhe nuk kam pc por nga fundi i muajt do kem.
   

Shpërndaje faqen

Loading...