1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Problem i Zgjidhur Instant articles neper grupe fb??

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Appl, 30 Tetor 2017.

 1. Appl

  Appl Anëtar

  Postimet:
  28
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  3
  Prsh forumi. Kush di te me thote nese mund te bej share linkun e instant article neper grupe te ndryshme fb? Eshte e lejuar ? Flm
   
 2. Best Answer:
  Post #2 by chuppacabra, 30 Tetor 2017
 3. chuppacabra

  chuppacabra Anëtar Aktiv

  Postimet:
  141
  Pëlqimet:
  33
  Pikë nga trofetë:
  38
  Best Answer
  Kerkush nuk munet me t'nal pos block-ut ose report-it hahha, lirisht posto ama t'kisha sygjeru me naj fake account me postu se ka shanc me ta blloku
   
 4. Appl

  Appl Anëtar

  Postimet:
  28
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  3
  haha, rrofsh vlla
   
  chuppacabra pëlqen postimin.
 5. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,819
  Pëlqimet:
  232
  Pikë nga trofetë:
  83
  A ka ndonje list ku mun i gjen grupet qe lejojn me postu linka.. po du me then me naj letu pak bre se marum.
   
 6. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,819
  Pëlqimet:
  232
  Pikë nga trofetë:
  83
  Ja zor esht me gjet hahaha
   

Shpërndaje faqen

Loading...