1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

instant articles ndihme

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga bleronahaisd, 25 Qershor 2019.

 1. bleronahaisd

  bleronahaisd Anëtar

  Postimet:
  23
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  18
  E BONA INSTANT ARTICLES + WEBSITE tash a mun najkush mem ndihmu qysh me lidh instantin me website
  me fjal te shkurta nese keni mundesi !!!
   
 2. selim canar

  selim canar Anëtar Aktiv

  Postimet:
  145
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  33
  Cfare website ke cms apo php
  Cms - wordpress, joomla ,magento ?!!
   
 3. bleronahaisd

  bleronahaisd Anëtar

  Postimet:
  23
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  18
  http://lajme.ml/ SE DI
   
 4. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,190
  Pëlqimet:
  730
  Pikë nga trofetë:
  343
  E ke pergjigjen tek tema tjeter.
   

Shpërndaje faqen

Loading...