1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Instant articles dhe Adsense

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga AlKo, 23 Qershor 2020.

 1. AlKo

  AlKo Anëtar

  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  3
  Pershendetje
  Si ka mundesi qe adsensin mund ta perdorim me youtube shqiptar dhe jo per website shqiptar ? A di ndonjeri naj menyre se si mund te nxjerim reklamat e adsense ne website ?
  Pyetja tjeter: Si ka mundesi qe disa faqe fb shqiptare mund te perdorininstant articles dhe disa te tjera jo ?
  Flm per komentet tuaja
   
  ALLES BABAAA dhe bthaci pëlqejnë postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...