1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Instant Articles dhe Ads Break Ndihme Ju Lutem

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga HardWorker, 13 Janar 2019.

 1. HardWorker

  HardWorker Anëtar Aktiv

  Postimet:
  195
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  53
  Pershendetje antar ju lutem per ndihme, instant article dhe ads break nuk funkdionon ne maqedoni si muj fan page e mi ti atkivozoj ne instant article dhe ads break, ju lutem te ghithve tme ndihmoni nqofse di dikush ndonje menyr
   
 2. sp0X.

  sp0X. Anëtar i Njohur

  Postimet:
  758
  Pëlqimet:
  48
  Pikë nga trofetë:
  48
  Jo funksionon edhe per maqedoni sikur per gjith boten po pak duhet me hy me kerku metoda me kshyr qysh funksionon per me i aktivizu instant article duhesh me pas fanpage qe munesh me apliku edhe me lidh me web(nqse je i ri kshyr tutoriale youtube), per ads break duhesh me pas fanpage 10k likes e kshtu me radh procedurat po kshyr pak qitu te linkat me posht po nese nuk kupton e ke youtube mundesia me e mir step by step.

   
  Leon Haziri pëlqen postimin.
 3. HardWorker

  HardWorker Anëtar Aktiv

  Postimet:
  195
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  53
  nuk funksionon se e kan blloku maqedonin nuk e jep si shtet me zgjedh
   
 4. sp0X.

  sp0X. Anëtar i Njohur

  Postimet:
  758
  Pëlqimet:
  48
  Pikë nga trofetë:
  48
  Po ti ja ndrron shtetin ti ja bon USA .
   
 5. HardWorker

  HardWorker Anëtar Aktiv

  Postimet:
  195
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  53
  si me ja ndru, mendon adresen e fb teme the faqes, edhe nese po sa duhet me prit edhe si me bo me dru a duhet me naj vpn
   

Shpërndaje faqen

Loading...