1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Instant articles CPM shqiperi

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga gjevor, 10 Janar 2018.

 1. lynx

  lynx Anëtar Aktiv

  Postimet:
  196
  Pëlqimet:
  58
  Pikë nga trofetë:
  38
  today eCPM $27.99
   
 2. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,765
  Pëlqimet:
  213
  Pikë nga trofetë:
  83
  mir bre vlla me sa shikime ke ket eCPM nese ke shum pak shikime mundet te rrin aq por nese ke shum shikime se besoj..
   
 3. Lenci mobile

  Lenci mobile Anëtar Aktiv

  Postimet:
  249
  Pëlqimet:
  61
  Pikë nga trofetë:
  38
  Ore ju mjeshtra na tregoni kliket ne reklame dhe ctr afer 10% e tju them un pse e keni eCPM kaq te lart, ca me 1000 impression i beni 100klike ne reklame ju, me pak shikime ne reklame me shum klike dhe me ctr te lart sesht cudi tju shkoj 30 eCPM-ja, po i moret ato lek hallall po kesaj i thon me lujt lojen bomba me sahat. Un kam nje faqe me fansa Norvegji, Poloni dhe Gjermani dhe eCPM e kam normale, se punoj normalisht, pa i nxit njerezit me kliku ne reklame.. Po nejse bravo na kenaqet me kto foto!
   
 4. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,765
  Pëlqimet:
  213
  Pikë nga trofetë:
  83
  Un kam faqet te gjitha full usa, dhe ecpm e kisha 5.50 standard, po tash ka 3 jav ka ra 2.50 cka po ndodhe a dot e kthehet normalitetit eCPM me trafik usa
   
 5. Lenci mobile

  Lenci mobile Anëtar Aktiv

  Postimet:
  249
  Pëlqimet:
  61
  Pikë nga trofetë:
  38
  Nga shkurti-marsi do behet mir e ne vazhdim. Per momentin kostoja per klikim esht me e ulet.
   
  argjent_ dhe DailyTeCh pëlqejnë postimin.
 6. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,765
  Pëlqimet:
  213
  Pikë nga trofetë:
  83
  Nuk kam pervojen e duhur me instant, ne adsens keshtu ka qen cdo fund/fillim vit besoj qe edhe ketu eshte njejta.
   
 7. KNO3

  KNO3 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  217
  Pëlqimet:
  57
  Pikë nga trofetë:
  38
  Cfare content ke ne site dhe te fanpage, qe paske arrit kaq tlart CPM
   
 8. M.L

  M.L Anëtar i Njohur

  Postimet:
  773
  Pëlqimet:
  107
  Pikë nga trofetë:
  73
  A keni morr hallallik me instantin ju qe keni faqe more
   
 9. argjent_

  argjent_ Anëtar

  Postimet:
  48
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  33
  mir eke vella ska shanc pa manipulime un kom disa faqe shqiptare superaktive 50 perqind fansat jan nga eu dhe maksimum ecpm esht 2.90
   
 10. lynx

  lynx Anëtar Aktiv

  Postimet:
  196
  Pëlqimet:
  58
  Pikë nga trofetë:
  38
  na qe i kemi ecpm tlart i kemi do kusheri qe punojn n fb edhe ato po naj rritin kapak qishtu sa po mujn
   
  NANO pëlqen postimin.
 11. argjent_

  argjent_ Anëtar

  Postimet:
  48
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  33
  mirde un tregova s ene menyr te rregullt nuk ka shanca
   
 12. H!TM3N.

  H!TM3N. Anëtar i Njohur

  Postimet:
  879
  Pëlqimet:
  218
  Pikë nga trofetë:
  78
  e shkrujn aty klikoni mbi reklam qe te shikoni artikullin e plot, veq qishtu mujn me rrit kta njerz jon hajna njerz tposhter bash qita naj paten prish punt me ads para disa vjeteve me clickjack tash edhe me instant kan me naj prish mane n men
   
 13. lynx

  lynx Anëtar Aktiv

  Postimet:
  196
  Pëlqimet:
  58
  Pikë nga trofetë:
  38
  Kujt i drejtohesh me kto fjal ?
   
 14. H!TM3N.

  H!TM3N. Anëtar i Njohur

  Postimet:
  879
  Pëlqimet:
  218
  Pikë nga trofetë:
  78
  krejt qatyne kllosharve qe e bojn qat sen kushdo koft aj person.
   
  chuppacabra pëlqen postimin.
 15. lynx

  lynx Anëtar Aktiv

  Postimet:
  196
  Pëlqimet:
  58
  Pikë nga trofetë:
  38
  Kom pa plot portale qe e perdorin kete metod po un perveti se perdori , fatkqesisht shqiptart jan msu me kon saher nblacklist !
   
 16. H!TM3N.

  H!TM3N. Anëtar i Njohur

  Postimet:
  879
  Pëlqimet:
  218
  Pikë nga trofetë:
  78
  Portalet si ekspresi edhe telegrafi dhe te ngjajshme me kto qe kan puntor zyre etj nuk e perdorin, e perdorin kta tjert qe kan faqe per hajgare ose tjera se ato nuk guxojn se kan fitime tmdhaja pa perdor ket sen
   
 17. H!TM3N.

  H!TM3N. Anëtar i Njohur

  Postimet:
  879
  Pëlqimet:
  218
  Pikë nga trofetë:
  78
  i nderum pse nuk e qet 1her edhe ctr ta shohim sa e ke ta siguroj se e ke mbi 10%
   

Shpërndaje faqen

Loading...