1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Instant articles CPM shqiperi

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga gjevor, 10 Janar 2018.

 1. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,757
  Pëlqimet:
  207
  Pikë nga trofetë:
  83
  si duket mua 1 faqe me ka kap ki rregull i ri, faqja ishte shum aktive, dhe pernjeher ka ra interesi, rrall link ndodh te kap reach si e pres un...
   
 2. Lenci mobile

  Lenci mobile Anëtar Aktiv

  Postimet:
  249
  Pëlqimet:
  61
  Pikë nga trofetë:
  38
  Po katastrof esht, nuk po na vlersohet me puna, artikujt klikohen shume here me pak.
   
 3. lynx

  lynx Anëtar Aktiv

  Postimet:
  196
  Pëlqimet:
  58
  Pikë nga trofetë:
  38
  A ju ka ndodh najher me pas ecpm 9.35 ??
   
 4. NANO

  NANO Anëtar Aktiv

  Postimet:
  430
  Pëlqimet:
  151
  Pikë nga trofetë:
  53
  Hajgare po bon me fukara a :A mos m`trano o djal !
   
  DailyTeCh pëlqen postimin.
 5. lynx

  lynx Anëtar Aktiv

  Postimet:
  196
  Pëlqimet:
  58
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pa hajgare hiq :p
  [​IMG]
   
  DailyTeCh pëlqen postimin.
 6. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,757
  Pëlqimet:
  207
  Pikë nga trofetë:
  83
  s`na ka ndodh po ka qe e kan edhe me te madhe ecpm, po si ben ti ket ecpm se kapitullum me ecpm
   
 7. NANO

  NANO Anëtar Aktiv

  Postimet:
  430
  Pëlqimet:
  151
  Pikë nga trofetë:
  53
  Po a spo na sheh neve "instantistave" qe na ka cof morri e spo na nihet zani qe sa kohe a , kallzona burre !
  edhe kap mushe at tel hahahah !
   
 8. lynx

  lynx Anëtar Aktiv

  Postimet:
  196
  Pëlqimet:
  58
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pash Zotin mfal qe tpreka ndjenja hahaha edhe qe tash jam te mush telin lol
   
 9. NANO

  NANO Anëtar Aktiv

  Postimet:
  430
  Pëlqimet:
  151
  Pikë nga trofetë:
  53
  :oops: Djalo , mos ik prej temes po kap qele ni teme t`re ku kallzon qysh e ke rrit ecpm :eek::eek::eek:
  Sinqerisht vlla , a ki mundesi me na tregu ?
   
 10. lynx

  lynx Anëtar Aktiv

  Postimet:
  196
  Pëlqimet:
  58
  Pikë nga trofetë:
  38
  Vallahi ju kisha tregu po as vet se di qysh a rrit faqe shqiptare kom amo spo di edhe une po quditna
   
 11. NANO

  NANO Anëtar Aktiv

  Postimet:
  430
  Pëlqimet:
  151
  Pikë nga trofetë:
  53
  Bonaj updates kur t`ka najsen , ishalla m`rritet edhe i jemi qeshtu tjeter spo di cka thom hahah :confused::confused::confused:
   
 12. lynx

  lynx Anëtar Aktiv

  Postimet:
  196
  Pëlqimet:
  58
  Pikë nga trofetë:
  38
  Sot ma pak eCPM 5.82$
   
 13. NANO

  NANO Anëtar Aktiv

  Postimet:
  430
  Pëlqimet:
  151
  Pikë nga trofetë:
  53
  Po a po e shkrun edhe ti kliko ne reklame , a je me video links a poston standard kshtu ?
   
 14. lynx

  lynx Anëtar Aktiv

  Postimet:
  196
  Pëlqimet:
  58
  Pikë nga trofetë:
  38
  Postoj standart se kom nifar portali lajmesh.
   
 15. Da Dimy

  Da Dimy Anëtar Aktiv

  Postimet:
  322
  Pëlqimet:
  70
  Pikë nga trofetë:
  38
  Me faqe shqiptare eCPM eshte super, pa asnje metod per rritje eCPM-je keshtu rrin vet :
  [​IMG]
   
 16. NANO

  NANO Anëtar Aktiv

  Postimet:
  430
  Pëlqimet:
  151
  Pikë nga trofetë:
  53
  Vallahi me faqe shqiptare me portal nuk po shkon ma shume se 1.9- 2 te une .
  QUDI
   
 17. nity99

  nity99 Anëtar

  Postimet:
  46
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  18
  A ka naj menyr si me e rrit se nuk po shkon m shum se $0.9....
   
 18. gjevor

  gjevor Anëtar Aktiv

  Postimet:
  264
  Pëlqimet:
  91
  Pikë nga trofetë:
  153
  Hajde cpm hajde. A mund te di se cfare niche eshte dhe sa fansa ka kjo faqe?

   
 19. Da Dimy

  Da Dimy Anëtar Aktiv

  Postimet:
  322
  Pëlqimet:
  70
  Pikë nga trofetë:
  38
  Portal rreth Kosoves, faqja i ka 350K.
   
  gjevor pëlqen postimin.
 20. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,757
  Pëlqimet:
  207
  Pikë nga trofetë:
  83
  nuk ka shans pa metod, manipulon me reklamat dicka po cka nese behesh me na tregu, ben te shoh cfar webi ke..
   
  argjent_ pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...