1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Instant articles CPM shqiperi

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga gjevor, 10 Janar 2018.

 1. gjevor

  gjevor Anëtar Aktiv

  Postimet:
  264
  Pëlqimet:
  91
  Pikë nga trofetë:
  153
  Pershendetje, nuk kam punuar ndonje here me instant dhe dua tju pyes sa e ka CPM shqiperia? Me sakt jam duke blere nje fanpage me fansa 100% shqiptar, kosove, maqedoni dhe te shqiperise. Faqja ka 50k fansa dhe reach ne post shkon nga 10k deri 25k ne post. Doja te di a ja vlen ta blej se cmimi me duket pak shtrenjt. Sa fiton me fansa shqiptar per CPM ne instant?
  Nese dikush ka pervoje ju lutem te me thote. Faleminderit!
   
 2. H!TM3N.

  H!TM3N. Anëtar i Njohur

  Postimet:
  879
  Pëlqimet:
  218
  Pikë nga trofetë:
  78
  dovee pju rrin cpm me shqipe dikun 10$ ama jan tu perdor metoda e trika e normal rrin 1-2 cpm per shqipe
   
  gjevor pëlqen postimin.
 3. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,757
  Pëlqimet:
  207
  Pikë nga trofetë:
  83
  Din dicka per keto trick, nuk di ku e kan ate mundesi te bejn trick mbrenda platformes instant..apo i bejn ne website..mbrenda postimit, me faqe shqip kan eCPM 10$ un full USA kam faqet eCPM me rrin tani 3.90...
   
 4. H!TM3N.

  H!TM3N. Anëtar i Njohur

  Postimet:
  879
  Pëlqimet:
  218
  Pikë nga trofetë:
  78
  jo vlla sdi asgje edhe une faqet full premium cpm 3- 5
   
  DailyTeCh pëlqen postimin.
 5. beharluu

  beharluu Anëtar i Njohur

  Postimet:
  636
  Pëlqimet:
  188
  Pikë nga trofetë:
  88
  v
  vllaqko jo 10 po 100 sot ju ka rrit vlera faqev shqiptare mashum se usa nese dikush e din kit metod qysh me rrit ecpm per shqipe kallxoni
   
  DailyTeCh pëlqen postimin.
 6. chuppacabra

  chuppacabra Anëtar Aktiv

  Postimet:
  141
  Pëlqimet:
  33
  Pikë nga trofetë:
  38
  Sdi te ju veq un momentalisht CPM per Kosove dhe Maqedoni osht 0.22
  KATASTROF!!
   
 7. lynx

  lynx Anëtar Aktiv

  Postimet:
  196
  Pëlqimet:
  58
  Pikë nga trofetë:
  38
  eCPM 3.18$ , faqe shqip
   
 8. chuppacabra

  chuppacabra Anëtar Aktiv

  Postimet:
  141
  Pëlqimet:
  33
  Pikë nga trofetë:
  38
  kallxo burr qysh me bo edhe na pra!
   
  NANO pëlqen postimin.
 9. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,757
  Pëlqimet:
  207
  Pikë nga trofetë:
  83
  Jan duke perdor mbrenda ne post po len mesazh.. per te par videon kliko ne reklame.. besoj qe kjo eshte ajo qe rrit eCPM.
   
 10. NANO

  NANO Anëtar Aktiv

  Postimet:
  430
  Pëlqimet:
  151
  Pikë nga trofetë:
  53
  Jo s`osht kjo metode , po menoj kjo e rrite ama s`osht kjo metoda qe osht tu u proklamu gjithandej , 3000 euro po i shesin - " Shqipeve te sotit " ju ka hup njerzilleku !
   
  Nozzge dhe DailyTeCh pëlqejnë postimin.
 11. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,757
  Pëlqimet:
  207
  Pikë nga trofetë:
  83
  Ashtu jemi ne... neyse esht e drejt e tyne po nuk esht normal aj cmim se s`je tu shit banes.
   
  NANO pëlqen postimin.
 12. NANO

  NANO Anëtar Aktiv

  Postimet:
  430
  Pëlqimet:
  151
  Pikë nga trofetë:
  53
  Edhe pse , Shqiptart mu kallzu ma t`fort se Marku --- problem , nuk besoj qe zgjat ajo .. hallallin osh mire me e njek !
   
  ami81 dhe DailyTeCh pëlqejnë postimin.
 13. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,757
  Pëlqimet:
  207
  Pikë nga trofetë:
  83
  Nuk e di sa zgjat, po jan duke fitu mire, me fansa shqiptar eCPM 15$ un me Full usa 3.90 kogja e padrejte hhahaa, po qe nuk doli nje king nga ky forum ta tregon metoden.
   
 14. NANO

  NANO Anëtar Aktiv

  Postimet:
  430
  Pëlqimet:
  151
  Pikë nga trofetë:
  53
  1.9 sot me shqiptar une :( :( :( plus marku kish shkrujt n`fb qe reach ka me na ra hala se ka me vazhdu me e ul prezencen e linqeve e fotove edhe videove t`bizneseve n` news feed ..
  hahahah besom cka t`shoh teme me instant hi me kqyr mos ka shkrep najkush ama jo :(
   
  DailyTeCh pëlqen postimin.
 15. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,757
  Pëlqimet:
  207
  Pikë nga trofetë:
  83
  Keto lajme qe po qarkullojne se Marku do ti shkaterron fan paget un se besoj s`ka logjik te ndodh dicka e tille mirepo si dihet
   
 16. beharluu

  beharluu Anëtar i Njohur

  Postimet:
  636
  Pëlqimet:
  188
  Pikë nga trofetë:
  88
  Zyrtarisht fundi i publisherav ne facebook ju sygjeroj me u fokusu ne instagram
   
 17. NANO

  NANO Anëtar Aktiv

  Postimet:
  430
  Pëlqimet:
  151
  Pikë nga trofetë:
  53
  Per mi shkaterru se di , ama as fb e markut se besoj qe e kan hacku qe me e postu qato - prej tash keni me prit me pa ma shume foto te shokeve e familjareve ne newsfeed .... nder te tjerash kishte thene pronari i facebook , Aurora Susuri per KTV :A
   
 18. Lenci mobile

  Lenci mobile Anëtar Aktiv

  Postimet:
  249
  Pëlqimet:
  61
  Pikë nga trofetë:
  38
  DailyTeCh pëlqen postimin.
 19. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,757
  Pëlqimet:
  207
  Pikë nga trofetë:
  83
  Po ket e kam lexu, po nuk e dim sakt sa do te ndikoj po do te presim nuk besoj do te behet aq ndryshim i madh se me vite kan investu kompanit neper fan page bizneset e tyne smundet ashtu mej limitu marku pse ju ka tek , po si do qoft esht pron e vetja cka do ben ha ha.
   
 20. Lenci mobile

  Lenci mobile Anëtar Aktiv

  Postimet:
  249
  Pëlqimet:
  61
  Pikë nga trofetë:
  38
  Atehere shume e thjeshte kush ka faqe me 2m 4m 5m fansa dmth me i pas 4-5 faqe me ket nr fansash nuk do e ndjej shum kete ulje, kush ka me 200k 400k 500k 800k besoj do ndjehet shum, sepse ulja do jet e madhe.
   

Shpërndaje faqen

Loading...