1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Instant Article unpublished - Production Articles

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga DailyTeCh, 16 Prill 2018.

 1. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,578
  Pëlqimet:
  172
  Pikë nga trofetë:
  83
  Instant mi ka nxjerr tash krejt temat te publishing tools me dalin te gjitha unpublished, cka mund te jet problemi, dhe a ka lidhej kjo me skadimin e fatatit te domain me te cilin jam pranu ne ket instant..

  Kur tu de bej temen Live me nxjerr ket mesazh;

  Your Facebook Page is in violation of Instant Articles policies. Review the policies to see what changes can be made to regain access.
   
 2. k1nzu1

  k1nzu1 Anëtar

  Postimet:
  16
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  18
  tnjojtin problem kom edhe un , per momentin ska zgjedhje ose spaku un skom gjet zgjedhje shoki.
   
 3. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,578
  Pëlqimet:
  172
  Pikë nga trofetë:
  83
  A ke gjet metoden si me apliku ne instant sepse mu spo me del opcion me be monetize fan pagen..
   
 4. NANO

  NANO Anëtar Aktiv

  Postimet:
  389
  Pëlqimet:
  140
  Pikë nga trofetë:
  53
  3 instantat qe i kom pas mu bllokun sonte :( mas 90 ditve po thot qe muj me ri-apliku prape
  njanin instant (fanpage) po shkrun per violation , e dy tjerat qe sjan kan aktive , skan pas postime edhe trafik ne to , po shoh cka po boj !
   
 5. FitimKurteshi

  FitimKurteshi Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,188
  Pëlqimet:
  168
  Pikë nga trofetë:
  183
  Mos u mundoni kot me punu me insta article facebook mos aplikoni mos u mundoni kot se ni her per ni her kot aplikon kot pranohesh se sit ja nis me kriju poste ne fillim ti bon unpublish tani ta mshelin arsyja po osht ose ski traffik tmir ose postimet e rrejshme etj... edhe kjo u bo sikur adsense kapnu naj send tjeter mos u merrni me ket pun ni her per ni her se veq boni investime tkota edhe smerr kurgjo....

  Merrnu me Viral9.com ste duhet as web as kurgjo i ki postet te gatshme ose apliko per taboola hulumtoni naj reklam qe ju pershtatet e mir per fanpagen qe posedoni...
   
  albulena shaqiri pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...