1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Problem i Zgjidhur Instant Article Tranfer

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga DailyTeCh, 2 Tetor 2017.

 1. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,819
  Pëlqimet:
  232
  Pikë nga trofetë:
  83
  A mundet me be transfer instant article app nga nje fan page ne tjetr, p.sh un ne fan pagen qe kam apliku per instant du ta shes por instant du te mbetet te un besoj qe me kuptuat cka po kerkoj.
   
 2. Best Answer:
  Post #4 by Albozr, 2 Tetor 2017
 3. boom3rang

  boom3rang Ninja Staff Member Administrator

  Postimet:
  4,481
  Pëlqimet:
  2,073
  Pikë nga trofetë:
  448
  Duhesh me apliku nga fillimi sa kam njohuri un, ne faqen e re, nuk di qe mundesh me bo transfer.
   
  DailyTeCh pëlqen postimin.
 4. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,819
  Pëlqimet:
  232
  Pikë nga trofetë:
  83
  Ah palidhje duhet te ket ket mundesi transferi, por ja qe se paska.
   
 5. Albozr

  Albozr Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,244
  Pëlqimet:
  234
  Pikë nga trofetë:
  93
  Best Answer
  fbja eka te ndalume shitjen blerjen e fanpageve andaj seka qit transferin
   
  DailyTeCh pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...