1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shes Instant article te pa perdorur

Tema tek 'Shitje' e hapur nga .#Pr!nCe, 12 Mars 2018.

 1. .#Pr!nCe

  .#Pr!nCe Anëtar Aktiv

  Postimet:
  250
  Pëlqimet:
  61
  Pikë nga trofetë:
  28
  Shiten instant article komplet me host timin ose tuajin.
  Cmimet ne pm
   
 2. Vaalmir1

  Vaalmir1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  159
  Pëlqimet:
  25
  Pikë nga trofetë:
  38
  sa lek ?
   
 3. Kryefaqja

  Kryefaqja Anëtar Aktiv

  Postimet:
  202
  Pëlqimet:
  37
  Pikë nga trofetë:
  28
  Qe sa kohe eshte hap ?
   
 4. @Alvi

  @Alvi Anëtar i Njohur

  Postimet:
  658
  Pëlqimet:
  172
  Pikë nga trofetë:
  88
  PM.
   
 5. Lion

  Lion Anëtar

  Postimet:
  5
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
 6. michael scofied

  michael scofied Anëtar

  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
 7. Albozr

  Albozr Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,244
  Pëlqimet:
  234
  Pikë nga trofetë:
  93
  sa edhe me app a pa app
   
 8. Blond

  Blond Anëtar

  Postimet:
  23
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  18
 9. VerifiedUsers Overlay
  immortal.boy

  immortal.boy Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,732
  Pëlqimet:
  305
  Pikë nga trofetë:
  213
  kam dhe une nje faqe me 0 fansa me aplikacionon e instant te rregjistruar thjeshte duhet te beni aplikimin ju. kush e do pm.
   
  DailyTeCh pëlqen postimin.
 10. Blond

  Blond Anëtar

  Postimet:
  23
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  18
  Sa pare e shet
   
 11. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,815
  Pëlqimet:
  231
  Pikë nga trofetë:
  83
  E ke hala ket faqe..
   
 12. VerifiedUsers Overlay
  immortal.boy

  immortal.boy Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,732
  Pëlqimet:
  305
  Pikë nga trofetë:
  213
  po kam nje faqe me 0 fansa, nje me 500 fansa gati, kam dhe nje me 20k top usa, te aplikaur per instant thjeshte me kriju aplikacionin keni.
   

Shpërndaje faqen

Loading...