1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Instant Article - Review

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga genni, 22 Prill 2019.

 1. genni

  genni Anëtar

  Postimet:
  25
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  18
  A di kush mem tregu sa po zgjat review i instantit per tasht e kam fjalen se dikush po thot deri 2 muaj??
   
 2. Mejdi

  Mejdi Anëtar Fillestar

  Postimet:
  90
  Pëlqimet:
  35
  Pikë nga trofetë:
  18
  Varet nga FB. Mua me ka vonuar rreth 1 jave. Ka raste qe kryhet me shpejte, ka raste me ngadal
   
 3. beharluu

  beharluu Anëtar i Njohur

  Postimet:
  636
  Pëlqimet:
  188
  Pikë nga trofetë:
  88
  Djem ka sa po duhet me dergu trafik nweb per me lshu domainin per me bo kerkes ne instant
  10k i kom dergu deri tash
   
 4. Leon Haziri

  Leon Haziri Anëtar Fillestar

  Postimet:
  75
  Pëlqimet:
  13
  Pikë nga trofetë:
  8
  per 10 dite ma ka pranu veq kur ta pranon mos u gut me bo shtetin kosove kqyr mir niher se un e kom hanger tash jom met
   
 5. Leon Haziri

  Leon Haziri Anëtar Fillestar

  Postimet:
  75
  Pëlqimet:
  13
  Pikë nga trofetë:
  8
  un kom dergu kogja shum per 3 jav me domain t'ri kom dergu ma shum se 200k edhe ma ka pranu mrena 10 ditve
   
 6. NANO

  NANO Anëtar Aktiv

  Postimet:
  434
  Pëlqimet:
  152
  Pikë nga trofetë:
  53
  3 jave perafersisht mu ka vonu mu , sot mu ka lshu -- si e kom lan n`review kurre ma skam postu !
   
 7. Mejdi

  Mejdi Anëtar Fillestar

  Postimet:
  90
  Pëlqimet:
  35
  Pikë nga trofetë:
  18
  E sa i perket payout qysh muj me bo zgjidhje a din ndokush ?
   
 8. Leon Haziri

  Leon Haziri Anëtar Fillestar

  Postimet:
  75
  Pëlqimet:
  13
  Pikë nga trofetë:
  8
  qekjo pom vyn edhe mu :/
   
 9. M.L

  M.L Anëtar i Njohur

  Postimet:
  773
  Pëlqimet:
  107
  Pikë nga trofetë:
  73
  a mundesh me apliku permes blogspot ?
   
 10. Mejdi

  Mejdi Anëtar Fillestar

  Postimet:
  90
  Pëlqimet:
  35
  Pikë nga trofetë:
  18
  po
   
 11. Mejdi

  Mejdi Anëtar Fillestar

  Postimet:
  90
  Pëlqimet:
  35
  Pikë nga trofetë:
  18
 12. Memeti Basri

  Memeti Basri Anëtar Aktiv

  Postimet:
  285
  Pëlqimet:
  29
  Pikë nga trofetë:
  28
  Per ad break isha pajtu per shtetin mipro per instant article nuk besoj se ka lidhje vlla.. si po mwndon shtetin me.ja ndrru..
   
 13. Leon Haziri

  Leon Haziri Anëtar Fillestar

  Postimet:
  75
  Pëlqimet:
  13
  Pikë nga trofetë:
  8
  E kam pas fjalen kur regjistrohet te Audience Network.
   
 14. beharluu

  beharluu Anëtar i Njohur

  Postimet:
  636
  Pëlqimet:
  188
  Pikë nga trofetë:
  88
  Djem un e bana nje applikim edhe pse webin e kom pending " Pending URLs " ne instant ndoshta so ndonje problem se zdita sa duhet me prit per me u hjek prej pending webi ?
   
 15. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,158
  Pëlqimet:
  716
  Pikë nga trofetë:
  343
  Mund te zgjas edhe muaj varet.
   

Shpërndaje faqen

Loading...