1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje instant article payment kosovo

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga beharluu, 10 Gusht 2019.

 1. beharluu

  beharluu Anëtar i Njohur

  Postimet:
  618
  Pëlqimet:
  181
  Pikë nga trofetë:
  88
  Djem dhe vajza pershendetje ,
  A ka mundsi mem tregu nese najkush prej juve e ka vendos paymentin e kosoves ne instant article dhe ju ka funksionu dmth jeni tu mar pagesa ditve te fundit me instant article
  Raiffaisen bank ose teb ose najnja tjeter
   
 2. boom3rang

  boom3rang Ninja Staff Member Administrator

  Postimet:
  4,390
  Pëlqimet:
  1,945
  Pikë nga trofetë:
  348
  Gjithcka eshte bo problem, qe ka lidhje me shtet e ballkanit ne FB.
   

Shpërndaje faqen

Loading...