1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Instant Article Payment ERROR

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga KNO3, 7 Janar 2018.

 1. KNO3

  KNO3 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  151
  Pëlqimet:
  33
  Pikë nga trofetë:
  28
  [​IMG]
  Qa me bo ktu??
   
 2. Kryefaqja

  Kryefaqja Anëtar Aktiv

  Postimet:
  182
  Pëlqimet:
  35
  Pikë nga trofetë:
  28
  Ki kujdes se mun merr bann accountit
   
 3. KNO3

  KNO3 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  151
  Pëlqimet:
  33
  Pikë nga trofetë:
  28
  Cfar payout duhet tfus....a pranon al?
   
 4. FitimKurteshi

  FitimKurteshi Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,111
  Pëlqimet:
  145
  Pikë nga trofetë:
  183
  Kur dush ta rregulloj me teamwiever
   
 5. KNO3

  KNO3 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  151
  Pëlqimet:
  33
  Pikë nga trofetë:
  28
  momentalisht skam mundesi nqs ke mundesi te ma trg ne pm.
   
 6. FitimKurteshi

  FitimKurteshi Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,111
  Pëlqimet:
  145
  Pikë nga trofetë:
  183
  Ndryshe osht n'pm e ndryshe me hi me teamwiever me kqyr vet se ka mundsi nuk din ti mi jep e ta shfaq sikur n'foton ma nalt qe e ki postu per at arsyje kerkova me teamwiever me ta rregullu...
   

Shpërndaje faqen

Loading...