1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Instant Article Maqedoni

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga HardWorker, 9 Janar 2019.

 1. HardWorker

  HardWorker Anëtar Aktiv

  Postimet:
  195
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  53
  Pershendejte antar te ItShqip, kam disa fan page me niche te ndryshme dhe nuk po muj me qel Instant Article, prej maqedonie, mundet dikush tme tregon se ku gjindet problemi dhe si mund ta zgjidhi ket problem. Edhe pse ka disa prej faqeve jan te vjetra dhe jan origjinale te gjitha

  Te te gjitha faqet me tregon ket: This Page is ineligible for Instant Articles.
   
 2. HardWorker

  HardWorker Anëtar Aktiv

  Postimet:
  195
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  53
  a ka ndokush qe mundet te me ndihmon pres ndihmen tuaj ju lutem
   
 3. boom3rang

  boom3rang Ninja Staff Member Administrator

  Postimet:
  4,435
  Pëlqimet:
  2,016
  Pikë nga trofetë:
  448
  Nuk ka lidhje shteti, por per ndonje arsye nuk mundesh me qel instant ne ato faqe.

  Duhesh me gjet tjera faqe diku.
   
 4. M.L

  M.L Anëtar i Njohur

  Postimet:
  760
  Pëlqimet:
  103
  Pikë nga trofetë:
  73
  a keni pranu pages te instantit a ?
   
 5. Da Dimy

  Da Dimy Anëtar Aktiv

  Postimet:
  310
  Pëlqimet:
  69
  Pikë nga trofetë:
  38
  Nese e ke fjalen te muajit dhjetor, jan bere PAID, por ende ne bank skan dal. Ndoshta dikujt po!
   

Shpërndaje faqen

Loading...