1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Instant article configuration problem

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga Ironir252, 6 Prill 2018.

 1. Ironir252

  Ironir252 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  63
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  8
  Kam apliku per instant article, edhe e kam bo submit review, po me ka dal nje problem po ma qet qe kam perdor code perbrenda shkrimit, por une nuk kam perdor code as nuk i kam kopju tekstet, vetem simbolet e zakonshme si presje, thonjeza etc. kam perdor... cka mundem me bo per me e rregullu?

  http://prntscr.com/j1qngi
   
 2. dardanvu

  dardanvu Anëtar

  Postimet:
  26
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  13
  Nese e merr teksin copy tek ndonje web tjeter niher vendose ne notepad pastaj prej aty beje ne web tendin dhe sdo kesh probleme!
   
 3. (Coder);

  (Coder); Anëtar Aktiv

  Postimet:
  142
  Pëlqimet:
  11
  Pikë nga trofetë:
  18
  domainin e kam ne pending a duhet se pari ta pranon domainin pastaj ta bej "Submit for Review" apo si t'ia bej?
   
 4. Da Dimy

  Da Dimy Anëtar Aktiv

  Postimet:
  323
  Pëlqimet:
  70
  Pikë nga trofetë:
  38
  Une po te tregoj personalisht, pasi e kam pas domainin Pending, direkt i kam bere edhe Submit for Review, pas nje jave jam pranuar.
   
  (Coder); pëlqen postimin.
 5. (Coder);

  (Coder); Anëtar Aktiv

  Postimet:
  142
  Pëlqimet:
  11
  Pikë nga trofetë:
  18
  pasi e ke bere Submit for review a ke vazhdu me i dergu trafik dhe postime te reja ? Flm per pergjigjen paraprake :)
   
 6. Da Dimy

  Da Dimy Anëtar Aktiv

  Postimet:
  323
  Pëlqimet:
  70
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pasi kam bo Submit, kom vazhdu me i qu trafik atyre postimeve qe jon kon tek Publishing Tools, dmth ato postime qe jon kon n'Review, amo edhe kom bo lajme t'reja.
   
  (Coder); pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...