1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Instant article configuration problem

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga Ironir252, 6 Prill 2018.

1. Ironir252

Ironir252 Anëtar Fillestar

Postimet:
    63
    Pëlqimet:
    7
    Pikë nga trofetë:
    8
    Kam apliku per instant article, edhe e kam bo submit review, po me ka dal nje problem po ma qet qe kam perdor code perbrenda shkrimit, por une nuk kam perdor code as nuk i kam kopju tekstet, vetem simbolet e zakonshme si presje, thonjeza etc. kam perdor... cka mundem me bo per me e rregullu?

http://prntscr.com/j1qngi

2. dardanvu

dardanvu Anëtar

Postimet:
    26
    Pëlqimet:
    2
    Pikë nga trofetë:
    13
    Nese e merr teksin copy tek ndonje web tjeter niher vendose ne notepad pastaj prej aty beje ne web tendin dhe sdo kesh probleme!

3. (Coder);

(Coder); Anëtar Aktiv

Postimet:
    142
    Pëlqimet:
    11
    Pikë nga trofetë:
    18
    domainin e kam ne pending a duhet se pari ta pranon domainin pastaj ta bej "Submit for Review" apo si t'ia bej?

4. Da Dimy

Da Dimy Anëtar Aktiv

Postimet:
    323
    Pëlqimet:
    70
    Pikë nga trofetë:
    38
    Une po te tregoj personalisht, pasi e kam pas domainin Pending, direkt i kam bere edhe Submit for Review, pas nje jave jam pranuar.

(Coder); pëlqen postimin.
  5. (Coder);

(Coder); Anëtar Aktiv

Postimet:
    142
    Pëlqimet:
    11
    Pikë nga trofetë:
    18
    pasi e ke bere Submit for review a ke vazhdu me i dergu trafik dhe postime te reja ? Flm per pergjigjen paraprake :)

6. Da Dimy

Da Dimy Anëtar Aktiv

Postimet:
    323
    Pëlqimet:
    70
    Pikë nga trofetë:
    38
    Pasi kam bo Submit, kom vazhdu me i qu trafik atyre postimeve qe jon kon tek Publishing Tools, dmth ato postime qe jon kon n'Review, amo edhe kom bo lajme t'reja.

(Coder); pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...