1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Instalo PS ne Ubuntu (hap exe aplikacionet ne Ubuntu)

Tema tek 'Video Mësime' e hapur nga OmeRfrom02, 27 Mars 2020.

 1. OmeRfrom02

  OmeRfrom02 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  245
  Pëlqimet:
  49
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pershendetje Antaret e ITSHQIP,
  ketu eshte nje video si te instalojm Photoshop Portable ne Ubuntu 19.10, po ashtu e njejta metod funksionon per hapjen e .exe aplikacioneve ne Ubuntu.
   
  miraxh pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...