1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Install Plesk Obsidian - Centos 6 (Tutorial)

Tema tek 'Video Mësime' e hapur nga Story AK, 23 Qershor 2020.

 1. Story AK

  Story AK Anëtar

  Postimet:
  16
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  3
  Pershendejte! ktu po e postoj 1 tutorial per instalimin e “Plesk Control Panel” në VPS/linux. Shum shpejt do bëj edhe video tjera rreth vps-linux/Swiftpanel/GameCP/Whmcs etj.
  NOTE : ktu eshte vetem Free Trial por nese ju keni licens at’her mund ta aktivizoni tek “Activate with key”

   
  shqipbook dhe Poshnjari pëlqejnë postimin.
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,222
  Pëlqimet:
  740
  Pikë nga trofetë:
  343
  Kategorinë e ke pyetje dhe përgjigje. Prefiksi i temes eshte ndihme. Video eshte shpjeguese. A mund te ma zgjidhësh kete ekuacion?
  Bukur videoja, por mos eshte ne sektorin e gabuar?
   
 3. shqipbook

  shqipbook Anëtar i Njohur

  Postimet:
  531
  Pëlqimet:
  97
  Pikë nga trofetë:
  58
  ndishta e ka ba me qellim qe ndokush do e kerkoj tek ndihmat
  por gjithsesi mund tja ndryshosh kategorine.
  flm per videon
   
 4. Story AK

  Story AK Anëtar

  Postimet:
  16
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  3
  i ri nforum vlla kom mendu siq tha edhe ky ma nalt!
   
  Poshnjari dhe shqipbook pëlqejnë postimin.
 5. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,222
  Pëlqimet:
  740
  Pikë nga trofetë:
  343
  Ok. Po ndryshoj kategorinë. Prandaj edhe të pyeta.
   

Shpërndaje faqen

Loading...