1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Instalimi i versionit iOS 13

Tema tek 'Video Interesante' e hapur nga Poshnjari, 9 Qershor 2019.

 1. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,231
  Pëlqimet:
  329
  Pikë nga trofetë:
  113
  Videoje e me poshtme shpjegon sesi mund të instalojme versionin e ri iOS

   
 2. siimon

  siimon Anëtar i Njohur

  Postimet:
  782
  Pëlqimet:
  111
  Pikë nga trofetë:
  63
  Nuk do te ishte keq ta spjegosh (per ata qe kan pak njohuri) se iOS13 eshte ne versionin Beta1 per mimentin edhe ka shum ngecje edhe mangesi ne te!
   

Shpërndaje faqen

Loading...