1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Instalimi i programeve te nevojshme pas instalimit te Window

Tema tek 'Microsoft Windows' e hapur nga boom3rang, 12 Korrik 2010.

 1. Mana!

  Mana! Anëtar Fillestar

  Postimet:
  64
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Faleminderit shum, tash e kam plan me formatizu PC edhe niher me shku prej fillimit me kto hapa :p

  A ban me dit cilin prej anti-virusave qe i ke fut ne list ma rekomandon me perdor @boom3rang?
   
 2. kosovanr1

  kosovanr1 Anëtar

  Postimet:
  37
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  6
  Flm postim shum i vlefshem!
  Ju kisha sygjeru me vizitu ket wb downloading center <a class="postlink" href="http://www.FileHippo.com" onclick="window.open(this.href);return false;">www.FileHippo.com</a>
  Eshte shum e mir dhe versionet e fundit mund ti gjesh aty shum thjesh ;)
   
 3. Multimedia

  Multimedia Anëtar

  Postimet:
  24
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Mesim Shum i Mire . PAS FORMATIZIMIT TE PC
   
 4. Gentiani

  Gentiani Anëtar i Njohur

  Postimet:
  520
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  38
  a mundeni me me kallxu qfar antivirusi me instalu be se une e kom instalu nod 32 antivirus 4.2.71.2 , e nuk po me bon hiq qeky nodi hmm , a mundeni me me kallxu qfar me instalu e qe ma mbron pc-jen ju lutem :S
   
 5. meteora

  meteora <Hello World> Staff Member IT Staff

  Postimet:
  1,439
  Pëlqimet:
  86
  Pikë nga trofetë:
  78
  Une per vete perdori Avira Anti-Vir qe pothuajse 3 vite , dhe jam tejet i kenaqur me te
  Une te propozoj Avira
   
 6. Gentiani

  Gentiani Anëtar i Njohur

  Postimet:
  520
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  38
  mua me hyshin prap virusat me avira s'di pse , edhe mu prishke pc nuk e di pse
   
 7. Qemo

  Qemo Anëtar Aktiv

  Postimet:
  126
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  per mua esht shkolle shum flm...
   
 8. ano0n

  ano0n Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,068
  Pëlqimet:
  108
  Pikë nga trofetë:
  83
  Nice Post...BoomRang...un mendoj se nevojiten me shume postime si keto per kategori te ndryshme se ky postim i Boom
  ështe me t'vertet nje post me vler :D
   
 9. steamload

  steamload Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  ka edhe fjalor shqip anglisht
  edhe total video converter
   
 10. niti111

  niti111 Anëtar

  Postimet:
  3
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  1tt

  t'paaa paam jeni pasha zotiiii..bravoo
   
 11. Kevin Thaa Donn

  Kevin Thaa Donn Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  mesim i mire :]
   
 12. labi233

  labi233 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  256
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  shume programe te neojshme kto
  mesim i mire
   
 13. TotalVirus

  TotalVirus Anëtar

  Postimet:
  33
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  6
  mesim shume me vlere , shume faleminderit :D
   
 14. francvogli

  francvogli Anëtar

  Postimet:
  8
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  FALEMINDERIT PER KETO SYGJERIME
   
 15. femi

  femi Anëtar

  Postimet:
  6
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Une ket problem e zgjedhi shkurt e shqip duke hapur nje web faqe <a class="postlink" href="http://www.ninite.com" onclick="window.open(this.href);return false;">www.ninite.com</a> dhe me nje klik i zgjedhi programet e duhura dhe automatikisht behet danllodimi dhe instalimi
   
 16. patriotishqiptar

  patriotishqiptar Anëtar Aktiv

  Postimet:
  158
  Pëlqimet:
  16
  Pikë nga trofetë:
  18
  Faleminderit bomerang secili nga keto kategori nje nga programet i kam pc.
   
 17. arbnori45

  arbnori45 Anëtar

  Postimet:
  38
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  6
  www.ninite.com - zgjedhni programet me te nevojshme qe doni ti instaloni, dhe me nje setup mund ti instaloni automatikisht te gjitha programet qe zgjodhet..
   
  Mena dhe ggoni pëlqejnë postimin.
 18. DamageraL

  DamageraL Anëtar Aktiv

  Postimet:
  333
  Pëlqimet:
  24
  Pikë nga trofetë:
  18
  Firewallin e kan krejt automatikisht . sit instalohet windowsi
   
 19. Avioni

  Avioni Anëtar Fillestar

  Postimet:
  97
  Pëlqimet:
  29
  Pikë nga trofetë:
  28
  Faleminderit per programet
   
 20. EliMiNiMi

  EliMiNiMi Anëtar Fillestar

  Postimet:
  92
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  6
  :)bonja ni update mas 1 dekade :)
   

Shpërndaje faqen

Loading...