1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Instalimi i nje VPN-Virtual Private Network ne PC

Tema tek 'Video Mësime' e hapur nga albenischelsea, 1 Mars 2018.

Tags:
 1. albenischelsea

  albenischelsea Anëtar Fillestar

  Postimet:
  67
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  8
  Pershendetje dehsa tju ttregoj sot se si te instalojm nje vpn-Virtual Private Network ne PC  nese kini naj problem ndaj instalimit kontaktoni ne pm
   
  sp0nTeX pëlqen postimin.
 2. MEkaNIku

  MEkaNIku Anëtar Aktiv

  Postimet:
  121
  Pëlqimet:
  39
  Pikë nga trofetë:
  38
  flm shume je i mrekullueshem keso video gjej plot ne youtube por nuk di anglisht:eek:keshtu qe plavlere per ata qe nuk dijne shqip,
  hej a jam ne itSHQIP a jo
   
 3. albenischelsea

  albenischelsea Anëtar Fillestar

  Postimet:
  67
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  8
  KJO VIDEO NUK ESHTE BERE VEQ PER SHIPTARINE POR PER KEJT BOTEN SEPSE KKET ANGLISHTE NASHTA E KUPTON NUK OSHT E SHTIR NESE DON TA PERKTHEJ KETU EDHE QE
   
  MEkaNIku pëlqen postimin.
 4. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar i Njohur

  Postimet:
  909
  Pëlqimet:
  622
  Pikë nga trofetë:
  173
  Pershendetje

  Personi ne fjale me ate se qka din ka pas deshire me dhane kontributin e vet , andaj te lutem mos i fyej antaret ne ket lloje menyre se nuk duket e drejt :)
   
 5. MEkaNIku

  MEkaNIku Anëtar Aktiv

  Postimet:
  121
  Pëlqimet:
  39
  Pikë nga trofetë:
  38
  nuk eshte fyerje,bravo per antarin qe ka kontribuar,eshte kritik se kjo quhet informatika shqiptare e jo informatika angleze.respekt edhe per ty ,shpresoj ne mirekuptim.
   
 6. albenischelsea

  albenischelsea Anëtar Fillestar

  Postimet:
  67
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  8
  QITO FJAL KEJT I KUPTOJM QITO ANGLISHT UNE E KAM BO ANGLISHT PER KREJT BOTEN E NUK MUJ ME BO SHQIP VEQANERISHT VETEM PER TY SEPSE QITO FJAL NASHTA I KUPTON SE FMIJA I KLASES SE 5 I KUPTON QITO FJAL NUK DOMETHON TASH VEQ SHQIP SEPSE UNE KAM EDHE VIZITOR AMERIKAN
   
 7. MEkaNIku

  MEkaNIku Anëtar Aktiv

  Postimet:
  121
  Pëlqimet:
  39
  Pikë nga trofetë:
  38
  por ti mund ta besh me titra shqip ,une nuk e di sa sa e nga ki ti vizotore por nje gje e di se ne kemi harruar shqipen,femijet e kuptojne anglishten por qka ata te moshuarit qe deshirojne te instalojne diqka ne pc,nuk brengosem per at se e ke harruar shqipen,per qka brengosem eshte se me shume kuptoj ne forume anglisht sesa ne forum te ashtuquajtur shqip por nuk eshte shqip e as anglisht,kur dy gjera perzihen njera me tjeter eshte veshtire te kuptosh pastaj.klm
   
 8. albenischelsea

  albenischelsea Anëtar Fillestar

  Postimet:
  67
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  8
  KLM SHOKU MASI SPE KUPTOJSHE TI
   
 9. albenischelsea

  albenischelsea Anëtar Fillestar

  Postimet:
  67
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  8
  KLM SHOKU MASI SPE KUPTOJSHE
   
 10. Pjeter.B

  Pjeter.B Anëtar Aktiv

  Postimet:
  331
  Pëlqimet:
  250
  Pikë nga trofetë:
  53
  O shoq qa po do more me ta ba me titra , ky o vid tuto , ktu krejt jane 10 fjal max ku shumicen prej tyne tgarantoj qe edhe ti i perdor ne jete te perditshme ashtu qysh i ka perdor antari ne video , tjetra antari boll mir e paska cek nese ka diqka qe skuptoni oshti gatshum me ju ndihmu.
   
 11. albenischelsea

  albenischelsea Anëtar Fillestar

  Postimet:
  67
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  8
  QAJO NJERI
   
 12. paul23

  paul23 Anëtar

  Postimet:
  26
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  18
  persh,kush na ndihmon me ndonje lishence te sakte se ato jan te gjithe te pavleshme,ose ndonje Vpn premiun tjeter
   
  Last edited: 3 Mars 2018
 13. albenischelsea

  albenischelsea Anëtar Fillestar

  Postimet:
  67
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  8
  paul ato licensa ishin valid po i kan marr plot tash nuk bojn per dy accounta por tani do te qes ne video linkun per edhe 32 license keys tjera
   
  paul23 pëlqen postimin.
 14. paul23

  paul23 Anëtar

  Postimet:
  26
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  18
  ok po i presim vlla
   
 15. MEkaNIku

  MEkaNIku Anëtar Aktiv

  Postimet:
  121
  Pëlqimet:
  39
  Pikë nga trofetë:
  38
  paul23 pëlqen postimin.
 16. paul23

  paul23 Anëtar

  Postimet:
  26
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  18
 17. albenischelsea

  albenischelsea Anëtar Fillestar

  Postimet:
  67
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  8
  paul ja nje hma vpn account eshte me username dhe password
  username:kamesta
  password:martin
   
  paul23 pëlqen postimin.
 18. paul23

  paul23 Anëtar

  Postimet:
  26
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  18
  rrofsh vllai
   
  albenischelsea pëlqen postimin.
 19. iamDardan

  iamDardan Anëtar

  Postimet:
  26
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  3
  un kam bler vpn oline
   
 20. M.L

  M.L Anëtar i Njohur

  Postimet:
  772
  Pëlqimet:
  107
  Pikë nga trofetë:
  73
  Hacking forum
   

Shpërndaje faqen

Loading...