1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Instali i nje printeri

Tema tek 'Kartela Grafike // Monitorë // Skenerë // Printerë' e hapur nga Zeshkani200, 14 Janar 2018.

 1. Zeshkani200

  Zeshkani200 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  360
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  28
  kam nje printer multi funkcional Ricoh Mincio MP C3002 me duhet me instalu ne 3 pc me llan kabull me spjegon dikush si lidhet edhe me duhen Driverat per ta instalu
   
 2. lynx

  lynx Anëtar Aktiv

  Postimet:
  196
  Pëlqimet:
  58
  Pikë nga trofetë:
  38
  Instalimi behet me LPR port , google it.
   
 3. Zeshkani200

  Zeshkani200 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  360
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  28
  nese nuk din mos.u pergjigj forumi per ket ekziston e di ne google une lypa ndihm
   
 4. lynx

  lynx Anëtar Aktiv

  Postimet:
  196
  Pëlqimet:
  58
  Pikë nga trofetë:
  38
  une per veti e di procesin per instalim se me qit pun merrna perdit ;) +report
   
 5. Zeshkani200

  Zeshkani200 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  360
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  28
  nese ti e din une se di per ata kam kerku ndihm
   

Shpërndaje faqen

Loading...