1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Instagrammmmmmmmm

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Nora04, 7 Nëntor 2019.

 1. Nora04

  Nora04 Anëtar

  Postimet:
  3
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  1
  A mundet me tregu dikush qysh muj me blloku nje instagram ja kom harru pasw e qdo sen rreth tij perveq username
   
  Last edited: 7 Nëntor 2019
 2. Mr.Robot

  Mr.Robot Anëtar Fillestar

  Postimet:
  67
  Pëlqimet:
  15
  Pikë nga trofetë:
  8
  beji shum report.deri sa te mbyllet nga IG
   
 3. Nora04

  Nora04 Anëtar

  Postimet:
  3
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  1
  Prej ku ti bej report a mund te ma sqarosh me gjat
   
 4. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,089
  Pëlqimet:
  767
  Pikë nga trofetë:
  193
  Po spo e thua troq se don me ja mbyll dikuj nga inati por po ben pyetje indirekte lol.
   
 5. Mr.Robot

  Mr.Robot Anëtar Fillestar

  Postimet:
  67
  Pëlqimet:
  15
  Pikë nga trofetë:
  8
  prej 300plus llogarive ne instagram ose gjej nd IG -autoreport ne darkweb nese eshte IG jot mund te provoje indetitetin tat ne IG dhe te riktheje llogarin gjithsesi punet e tua klb.
   
 6. bofy

  bofy Anëtar Fillestar

  Postimet:
  76
  Pëlqimet:
  11
  Pikë nga trofetë:
  8
  Smunesh me mbyll edhe pse bon shum raporte se raportet nuk vlejn neqoftese profili nuk osht kunder rregullores.
   
 7. Mr.Robot

  Mr.Robot Anëtar Fillestar

  Postimet:
  67
  Pëlqimet:
  15
  Pikë nga trofetë:
  8
  mundesh ce cke me te nejse.
   
 8. bofy

  bofy Anëtar Fillestar

  Postimet:
  76
  Pëlqimet:
  11
  Pikë nga trofetë:
  8
  A et ka ndodh me mbyll
   
 9. Mr.Robot

  Mr.Robot Anëtar Fillestar

  Postimet:
  67
  Pëlqimet:
  15
  Pikë nga trofetë:
  8
  200$ ne BTC ta mbylli un instagramin ce do mjafton personi mos te jet i konfirmuar pasi kjo lloj llogarie nuk mbyllet duke cen se personi eshte indentifikuar me ID personale dhe eshte person publik etc.
   
 10. Nora04

  Nora04 Anëtar

  Postimet:
  3
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  1
  Fa
  faleminderit shume
   

Shpërndaje faqen

Loading...