1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shes Instagram shqip

Tema tek 'Shitje' e hapur nga abracadabra, 8 Janar 2019.

 1. abracadabra

  abracadabra Anëtar Aktiv

  Postimet:
  148
  Pëlqimet:
  50
  Pikë nga trofetë:
  28
  Çmimi:

  20
  Shes insta 3k aktive shqip
  Kontaktoni
   
  p3n7357 pëlqen postimin.
 2. p3n7357

  p3n7357 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  431
  Pëlqimet:
  107
  Pikë nga trofetë:
  53
  me cfare e pranoni pagesen?
   
 3. abracadabra

  abracadabra Anëtar Aktiv

  Postimet:
  148
  Pëlqimet:
  50
  Pikë nga trofetë:
  28
  Me paypal
   
 4. bujar-arian

  bujar-arian Anëtar

  Postimet:
  17
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  3
  a shet hala ?
   
 5. abracadabra

  abracadabra Anëtar Aktiv

  Postimet:
  148
  Pëlqimet:
  50
  Pikë nga trofetë:
  28
 6. tonkeri

  tonkeri Anëtar Aktiv

  Postimet:
  146
  Pëlqimet:
  25
  Pikë nga trofetë:
  38
  Mendoj qe duhet te mbyllet kjo tem
   

Shpërndaje faqen

Loading...