1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

instagram shitje

Tema tek 'Depo' e hapur nga bujar-arian, 10 Tetor 2019.

 1. bujar-arian

  bujar-arian Anëtar

  Postimet:
  17
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  3
  A KINI INSTAGRAM ME SHIT O POPULL
  QMIME TLIRA SE SHTREJT JO
   
 2. shqipbook

  shqipbook Anëtar i Njohur

  Postimet:
  527
  Pëlqimet:
  94
  Pikë nga trofetë:
  58
  61k te jashtit
  50euro
   
  bujar-arian pëlqen postimin.
 3. LorentK

  LorentK Anëtar Aktiv

  Postimet:
  267
  Pëlqimet:
  74
  Pikë nga trofetë:
  38
  sa k edhe qfar audience?
   
 4. M.L

  M.L Anëtar i Njohur

  Postimet:
  773
  Pëlqimet:
  107
  Pikë nga trofetë:
  73
  100k shqiptar
   
 5. kristian marashi

  kristian marashi Anëtar

  Postimet:
  32
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  18
  Sa e shet o shok

  Sent from my SM-A600FN using Tapatalk
   
 6. Albozr

  Albozr Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,239
  Pëlqimet:
  234
  Pikë nga trofetë:
  93
  username pm edhe qmimin
   
 7. tonkeri

  tonkeri Anëtar Aktiv

  Postimet:
  146
  Pëlqimet:
  25
  Pikë nga trofetë:
  38
  39k me15%Brazil dhe 9%US cmimi 200e
   
 8. bujar-arian

  bujar-arian Anëtar

  Postimet:
  17
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  3
  o Djem instagram po lypi e jo Lop me viç :) qmimet ma shtrejt se ne Apotek i jipkan
   

Shpërndaje faqen

Loading...